اولین و تنها فریم ورک توسعه ایرانی

هزینه اشتراک باعث پیشرفت و به روز ماندن این نرم افزار بومی ایرانی می گردد.

اشتراک سالیانه
کاربر هروف
برای استفاده از هروف

سالیانه / 20میلیونتومان

all_inclusive وب سایت و نرم افزار
1 توسعه دهنده
5 افزونه در پایگاه ابری
پشتیبان هروف
برای توسعه و تولید

تماس بگیرید

all_inclusive وب سایت و نرم افزار
3 توسعه دهنده
50 افزونه در پایگاه ابری
پشتیبانی 24/7
نمایش لوگو در بالای صفحه اول سایت
خانواده هروف
برای پشتیبانی از هروف

تماس بگیرید

all_inclusive وب سایت و نرم افزار
10 توسعه دهنده
100 افزونه در پایگاه ابری
پشتیبانی 24/7
نمایش لوگو در بالای صفحه اول سایت
مشاوره و کمک به توسعه
امکان شرکت در جلسات ما و اعمال نظر

پروژه هایی که با استدیوی هروف ساخته شده است

سوال دارید؟ پاسخ می دهیم:

استدیوی هروف چه فرقی با مثلا وردپرس دارد؟

وردپرس، جوملا و یا دروپال در دسته بندی CMS ها قرار دارند ولی استدیوی هروف با اینکه دارای پانل ها و ساختار پیش فرض است مانند لاراول یا جنگو، CMF یا فریم ورک مدیریت محتوا است. به صورت کلی فریم ورک ها برای توسعه دهندگان تولید می شود تا بتوانند ساختار مورد نظر خود را بسازند ولی در CMS ها بیشتر مدیران سایت مورد توجه قرار می گیرند.

استدیوی هروف چه فرقی با مثلا لاراول دارد؟

استدیوی هروف تنها فریم ورک مدیریت محتوای جهان به صورت تماما ماژولار است. در سایر فریم ورک ها مانند لاراول به صورت پیش فرض این امان دیده نشده که شما بتوانید عملکردی از نرم افزار یا وب سایت را به صورت جداگانه توسعه دهید و به یک یا چند وب سایت موجود خود اضافه کنید. بزرگترین مزیت هروف علاوه بر امکانات ویژه ای که دارد امکان توسعه مجزا عملکرد یک نرم افزار است.

به درد چه کسی می خورد؟

اگر چندین وب سایت دارید که عملکردهای مشترک دارند برای مثال پرداخت اینترنتی، مدیریت کاربران، ارسال ایمیل و... و می خواهید همه وب سایت ها و نرم افزار های شما با یک کد و به صورت یک پارچه و بدون مشکل به روزرسانی شوند استدیوی هروف بهترین گزینه شماست. اگر تیم توسعه شما از چند نفر یا گروه تشکیل شده، هروف گزینه ای مناسب برای توسعه یک پروژه گروهی است.

چه تاثیری در SEO من دارد؟

هروف توسط علی پورناصح، نویسنده یکی از بزرگترین موتورهای جستجوی ایرانی در دهه 80-90 "موتور جستجوی جس جو" است به همین دلیل از ابتدای توسعه این نرم افزار با هدف کسب بهترین امتیاز در موتورهای جستجو تمامی بخشهای تولید شده است و افزونه های رایگان متفاوتی برای ثبت اطلاعات مورد پسند موتورهای جستجو را دارد.

چرا هروف ساختید؟

ما برنامه نویس هستیم و در شفل برنامه نویس ها کارهای تکراری بسیاری وجود دارد. ما برای این که کارهای تکراری خود را کم کنیم و وقتی عملکردی را می نویسیم هیچوقت برای سایت دیگری ننویسیم هروف را ساختیم. اگر شما هم می خواهید کارهای تکراری خود و یا شرکتتان را کم کنید به شما پیشنهاد می کنیم ساختن وب سایت و استارت اپ را با استدیوی هروف را یاد بگیرید.

چرا سالیانه این همه پول بدم؟

ما دلمان می خواهد که این نرم افزار را برای همه ایرانیان رایگان کنیم که هر کسی بتواند ایده خود را با حداقلهای دانش برنامه نویسی وب به کسب و کار تبدیل کند ولی ما هنوز هزینه های خود را پوشش نداده ایم و حق اشتراک شما علاوه بر ایجاد امکان توسعه این نرم افزار بومی، سرمایه گزاری برای رایگان کردن این نرم افزار هم هست و شما هم در کمک به نشر محتوا به زبان فارسی با ما شریک خواهید بود.

اگر نخواستم پولم را پس می دهید؟

قبل از خرید اشتراک لطفا مستندات استدیوی هروف و افزونه ها را مطالعه کنید. تمامی آموزش ها و مستندات استدیوی هروف بدون خرید اشتراک قابل مطالعه و دسترسی است. اگر مطمئن شدید که به استدیوی هروف علاقه مند هستنید سفارش دهید. بعد از سفارش ما تا یک ماه شما می توانید اشتراک خود را لفو کنید و هزینه شما بازگردانده خواهد شد. در غیر این صورت اعتبار سالیانه خریداری شده محاسبه می شود.

با هم قرارداد می بندیم؟

خیر، شیوه ارائه دسترسی به استدیوی هروف به صورت اشتراک سالیانه است. خدمات و امکانات مطابق بسته ای که انتخاب کرده اید تا انتهای دوره اشتراک به صورت خودکار در دسترس شماست.
شما می توانید هر وقت که خواستید بسته خود را ارتقا دهید و از خدمات وبژه بسته های دیگر بهرهمند شوید و همچنین به تیم ما بپیوندید و از ما حمایت کنید.

می توانم در کد هروف تغییر ایجاد کنم؟

حجم هسته استدیوی هروف کمتر از نیم مگابایت است و این هسته کوچک ساخته شده تا تنها عملکردهای پایه را در خود جای دهد و سایر عمکردهای نرم افزار با افزونه به هروف اضافه می شوند. اگر می خواهید که همیشه به راحتی و با یک کلیک هسته نرم افزار خود را به روز کنید، پیشنهاد می کنیم که در کد هسته تغییری ایجاد نکنید و از تیم توسعه هروف بخواهید که مورد شما را بررسی و در صورت لزوم به هسته نرم افزار اضافه کنند.

افزونه ها را می توان تغییر دهم؟

افزونه ها برای کاربران ساخته شده است. شما می توانید هر افزونه عمومی را که مایل هستید از هر کاربری دریافت کنید و تغییرات مورد نظر خود را در افزونه ها دهید و برای خود یا دیگران به نام خود نشر دهید.
در صورتی که می خواهید فقط خودتان از این افزونه جدید استفاده کنید می توانید این افزونه را برای خود به صورت خصوصی در پایگاه ابری نشر دهید و یا در دستگاه خود نگهداری کنید.

پایگاه ابری هروف چیست؟

استدیوی هروف دارای Repository اختصاصی و طراحی شده برای استدیوی هروف است که در کنار ابزاری مانند کارن برای استدیوی هروف به توسعه دهنده امکان ذخیره و بازیافت افزونه های خود در فضای ابری را داشته باشند. می توان پایگاه ابری استدیوی هروف را به Github تشبیه کرد، با امکانات اختصاصی برای هروف با نگهداشتن هدف نگهداری نسخه ها و امکان دسترسی از همه جا و حذف همه کارهای پیچیده!

چرا از پایگاه ابری هروف استفاده کنم؟

امکان به روز رسانی عملکردی از سایت یا نرم افزار روی تغداد نا محدودی سایت با تایپ چند کلمه و چند کلیک بزرگترین مزیت استفاده از پایگاه ابری استدیوی هروف است.
افزونه هایی که در پایگاه ابری بارگزاری میکنید از داخل پروژه های شما بعد از ورود با نام کاربری و کلمه عبور توسعه دهنده قبل یا بعد از نشر، همیشه در دسترس شما هستند و با یک کلیک می توانید افزونه مورد نظر خود را به نصب و یا به روزرسانی کنید.

از شما حمایت کنم چه کاری برای من می کنید؟

ما از شما برای این که وقت گذاشتید و این سوال و جواب ها را خواندید هم بینهایت متشکریم. همیشه حسن توجه دوستانی مثل شما سرمایه و امید ما در توسعه این نرم افزار بومی بوده است.
ما همه به سهم خود برای ابراز قدردانی خود از شرکت ها و سازمانهای پشتیبان لوگوی این بزرگواران را در صفحه اول بالا تر از هر توضیحی نمایش خواهیم داد تا هم برای ما و هم برای کاربرانمان یادآور باشد که این پروژه با حمایت چه دوستانی به اینجا رسیده است.
همچنین با پیوستن به خانوانده هروف می توانید به تمام دانش و تجربه ما در زمینه طراحی نرم افزار، بازی و توسعه استارت آپ دسترسی داشته باشید.

آیا داده های من پیش شما امنیت دارند؟

استدیوی هروف و پایگاه ابری تنها کد و ساختار نرم افزار شما را نگهداری می کنند و در صورتی که از پایگاه های داده روی سرور استفاده می کنید داده های شما تنها بر روی سرور شما ذخیره می شوند و داده ها حتی در ساختار هروف نیستند. افزونه ها هم همیشه به صورت پیشفرض بدون داده خاصی طراحی می شوند و حتی در زمان نگهداری افزونه ای در پایگاه ابری، پایگاه ابری هروف به داده های سایتهایی که این افزونه های روی آنها نصب شده دسترسی ندارد.
ما تنها از کد شما نگهداری می کنیم و برای ارائه بهترین و امن ترین سرویس از خدمات شرکت معتر پارسیان هاست با بیش از 20 سال تجربه در زمینه نگهداری و امنیت سرور در فضای مجازی استفاده می کنیم.
داده های شما هم از طریق پروتکل SSL رمزنگاری شده و با سایت در ارتباط هستید که از اطلاعات و حریم شخصی شما محافظت می کند.