ما همیشه خوشحال می شویم اگر از ما بگویید. اینجا می توانید منابع برند برای نشر را بیابید

چه کار می کنیم؟

استدیوی هروف مجموعه ایست متشکل از فریم ورک هروف و کتابخانه های اختصاصی برای نشر و توسعه در زبان فارسی در کنار نرم افزار رابط خط فرمان کارن و پایگاه ابری هروف که به توسعه دهندگان وب و کسب و کار امکان پیاده سازی ایده هایشان را در محیط وب در سریع ترین زمان ممکن را می دهد.

چه کسی ساخته است؟

نرم افزار استدیوی هروف نتیجه 8 سال تحقیق و کار مستمر علی پورناصح است. علی پورناصح از 9 سالگی با برنامه نویسی کامیوتر و بعد ها با محیط وب آشنا شد و علاقه او به فن آوری های روز و ایجاد کسب و کار باعث شد که ایده ساختن ابزاری برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی دنبال کند.

لوگوی هروف

لوگوی استدیوی در این دو شکل است. برای پسزمینه های روشن از لوگوی رنگی و برای پسزمینه های رنگی از لوگوی تک رنگ استفاده می کنیم.

لوگوی رنگی
لوگوی تک رنگ

تصاویر نرم افزار

اینجا شما می توانید بعضی از تصاویر ذخیره شده از صفحات و ابزار استدیوی هروف را ببینید. استدیوی هروف به صورت ماژولار طراحی و تولید شده و از این رو ممکن است 2 محصول تولید شده با این فریم ورک در بسیاری از امکانات و صفحات شباهتی به هم نداشته باشند.

ما شما را دعوت می کنیم کا با تماس با ما و دریافت پانل های دمو برای استفاده و بازبینی یا آزمایش نرم افزار تصاویر خود را از استدیوی هروف تهیه کنید و در مقالات و خبر خود استفاده کنید. در غیر این صورت بیشترین تصاویری که نمایشگر امکانات تولید وب سایت و شیوه کار با استدیوی هروف است برای شما در این بسته فراهم آوره شده است.

دریافت منابع برای استدیوی هروف

دانلود کنید