شروع توسعه با هروف از ادیتور محبوب شما

  • نصب و به روزرسانی هروف
  • نصب و به روزرسانی افزونه ها
  • بارگزاری و بازیابی از پایگاه ابری

رابط خط فرمان کارن در مجموعه استدیوی هروف کار نصب، به روزرسانی و ارتباط با پایگاه ابری استدیوی هروف را به عهده دارد. این نرم افزار به شما امکام میدهد که با استفاده از Terminal و یا Command prompt سیستم عامل مخبوب خود بتوانید در ادیتوری که استفاده می کنید با تایپ چند کلمه به بسیاری از امکانات دسترسی داشته باشید.

کارن قابل اجرا در تمامی سیستم های عامل مرسوم برای توسعه دهندگان قابل اجرا است و شما می توانید نسخه متناسب با سیستم عامل خود را دانلود و نصب کنید.

مطالعه راهنمای کارن

نصب و شروع توسعه وب سایت با هروف

فریم ورک استدیوی هروف در هر نوع سرور که بتواند کدهای PHP را اجرا کند قابل نصب و استفاده است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که با حداقل های تنظیمات موجود بر روی سرورهای اشتراکی قابل اجرا باشد. فابل از نصب فریم ورک هروف لطفا راهنمای نصب را مطالعه بفرمایید.

دریافت فایل فشرده فریم ورک

آخرین نسخه پایدار برای استدیوی هروف نسخه 21.9.022 است

info_outline لطفا قبل از نصب فریم ورک هروف، راهنمای نصب استدیوی هروف را مطالعه کنید. پیشنهاد می شود برای نصب استدیوی هروف از رابط خط فرمان کارن استفاده کنید.

نسخه های قبلی فریم ورک

در صورتی که به نسخه های قبلی از فریم ورک استدیوی هروف نیاز دارید می توانید از پیوند های زیر استفاده کنید ولی برای تولید و توسعه نرم افزار جدید استفاده از آخرین نسخه استدیوی هروف پیشنهاد می شود. در توسعه هروف همیشه سعی بر این بوده که به روزرسانی یک پروژه از نسخه ای از فریم ورک هروف به نسخه جدید به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر باشد ولی برای توسعه وب سایت و استارت آپ جدید برای استفاده از بهترین امکانات، استفاده از آخرین نسخه هروف پیشنهاد می شود.

- مشاهده فهرست تمامی نسخ فریم ورک هروف

SDK برای توسعه با هروف

با استفاده از بسته های SDK توسعه با هروف می توانید به سادگی از قابلیت های توسعه با سایر زبانها، کتابخانه ها و یا نرم افزارهای دیگر بهره مند شوند. ما همیشه سعی می کنیم جدیدترین و به روزترین بسته های نرم افزاری را با استدیوی هروف امتحان کنیم و در صورت علاقه توسعه دهندگان با استدیوی هروف بسته های SDK جدید اضافه کنیم.

- بسته کمک به توسعه با موتور بازی Phaser

بلد نیستید با هروف کار کنید؟

نگران نباشید! ما همه مستندات و راهنماهای لازم برای کار با هروف و افزونه های فریم ورک هروف را برای شما جمع آوری کرده ایم.

راهنمای استدیوی هروف