تنها فریم ورک تمام ماژولار واقعی

  • توسعه ماژولار در محیط وب
  • پیاده سازی واقعی به صورت یکبار کد
  • آسان برای مدیریت و تغییر مقیاس

ساختار تمام ماژولار فریم ورک هروف باعث شده که این فریم ورک حجم بسیار کوچک - حدود نیم مگابایت - در نتیجه سرعت بسیار بالایی داشته باشد. تمامی عملکردها، قابلیتها و ظاهر بخشهای مختلف نرم افزار ها و وب سایتهایی که با استدیویو هروف ساخته می شوند به صورت ماژولار جداگانه توسعه می یابند و قابل نصب و استفاده در سایر پروژه های ساخته شده با فریم ورک هروف با یک کلیک هستند.

شما می توانید با توسعه افزونه برای استدیوی هروف به صورت اختصاصی تنها شما از افزونه خود استفاده کنید و یا ایده ها و خدمات خود را به صورت افزونه عمومی در دسترسی سایر توسعه دهندگان با فریم ورک هروف قرار دهید.

مطالعه مستندات توسعه - مشاهده آموزش ویدیویی

ویژگی های افزونه های فریم ورک هروف

افزونه های استدیوی هروف به شما امکان توسعه سریع و افزودن امکانات از پیش ساخته شده به پروژه ها و استارت آپ های شما می دهد. شما می توانید علاوه بر این افزونه ها، افزونه های خود را تولید کنید و یا به صورت اختصاصی تنها برای پروژه های خود استفاده کنید و یا با ارائه دسترسی به سایرین افزونه خود را برای استفاده در اختیار دیگران قرار دهید.

افزودن امکان با یک کلیک به سایت یا استارت آپ

افزونه های استدیوی هروف به گونه ای معماری شده است که برای طراحی و ساخت یک سایت یا استارت آپ و افزودن امکانات بیشتر در محیط وب یا دستگاه ها، با یک کلیک این امکانات در اختیار شما قرار می گیرد.

دسترسی به امکانات از همه جا

افزونه ها برای سطح مدیریت همیشه در دسترس بوده و در هر صفحه از سایت که باشند با یک کلیک به تمام افزونه های نصب شده دسترسی وجود دارد.

مستقل از هسته

افزونه های استدیوی هروف به گونه ای معماری شده که از هسته نرم افزار مستقل بوده و خر وقت که بخواهید می توانید به وب سایت یا استارت آپ خود امکانات جدید اضاقه کنید.

محیط دخیره سازی و نشر

پایگاه ابری استدیوی هروف امکان دخیره سازی و بازیافت افزونه ها را برای توسعه دهندگان فراهم می آورد. توسعه دهندگان با فریم ورک هروف توسط رابط خط فرمان کاری دسترسی به ابزار بارگزاری، فراخوانی و مدیریت نسخ مختلف افزونه خود را از محیط توسعه مورد علاقه خود تنها با تایپ چند فرمان در دسترس خود دارند.

پایگاه ابری برای ذخیره و نصب

افزونه های تولید شده با استدیوی هروف را می توانید در پایگاه ابری نگهداری کنید و بر روی یک یا چند وب سایت یا استارت آپ خود تنها با یک کلیک نصب کنید.

نگهداری نسخه های مختلف برای افزونه

پایگاه ابری استدیوی هروف تمامی نسخه های افزونه بارگزاری شده را برای شما نگداری می کند و شما می توانید افزونه های خود را مدیریت کنید.

دسترسی عمومی و خصوصی

افزونه های شما می توانند به صورت خصوصی تنها توسط شما مورد استفاده قرار گیرند و یا آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران در توسعه استارت آپ هایشان کمک کنید و یا سرویس و خدمات خود را با یک کلیک در اختیار توسعه دهندگان قرار دهید.

محیط دخیره سازی و نشر

پایگاه ابری استدیوی هروف امکان دخیره سازی و بازیافت افزونه ها را برای توسعه دهندگان فراهم می آورد. توسعه دهندگان با فریم ورک هروف توسط رابط خط فرمان کاری دسترسی به ابزار بارگزاری، فراخوانی و مدیریت نسخ مختلف افزونه خود را از محیط توسعه مورد علاقه خود تنها با تایپ چند فرمان در دسترس خود دارند.

فرم ها
این افزونه برای ساختن و نمایش فرم به کاربران سایت است تا بتوانند با شما در ارتباط باشند.
Chartjs
توضیحات افزونه Chartjs برای نشر.
تگ های متا Twitter
این افزونه به صورت خودکار تگ های متا برای Twitter را به وب سایت و نرم افزار شما اضافه می کند
تگ های متا OG
این افزونه به صورت خودکار تگ های متا برای OpenGraph را به وب سایت و نرم افزار شما اضافه می کند
reCAPTCHA
این افزونه امکان تایید صحت انسان بودن کاربر را در فرم ها به شما اضافه می کند. این افزونه از نسخه های 2 و 3 برای reCAPTCHA پشتیبانی می کند
تبدیل به webp
این افزونه به شما کمک می کند که تصاویر بارگزاری شده خود را به فرمت webp تبدیل کنید.
گزارش فعالیت
افزونه برای ثبت گزارشات فعالیت کاربران
مدیریت خروجی ایمیل
این افزونه به شما امکان مدیریت نرم ایمیل های خروجی سیستم را میدهد و همچنین به وسیه ابزار مختلفی که در اختبار شما قرار می دهد شما می توانید اعمال مختلفی را بر روی ایمیل های خروجی سایت انحام دهید.
URLMap
این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید آدرس صفحات سایت خود را به صورت دلخواه تولید کنید تا کاربران شما تجربه بهتری از کار و استفاده از وب سایت شما داشته باشند.
Font Awesome
این افزونه به سادگی بسته Font Awesome را برای شما نصب و قابل استفاده می کند.
ورود با گوگل
این افزونه با وب سایت شما فابلیت ورود به سایت با استفاده از اعتبار کاربری ساخته شده در گوگل را می دهد.
arrow_leftمشاهده افزونه های بیشتر

تا حالا 11 افزونه مختلف برای مصرف عمومی در استدیوی هروف ثبت شده است و هر یک از این افزونه های به فریم ورک استدیوی هروف قدرت بیشتری برای تولید و توسعه استارت آپ یا وب سایت و نرم افزارهای مختلف را می دهد.

شروع به ساختن افزونه کنید

با کمی مطالعه مستندات تولید افزونه برای فریم ورک استدیوی هروف شما هم می توانید به سادگی از همین امروز شروع به توسعه و ساختن استارت آپ خود کنید.