تنها فریم ورک تمام ماژولار واقعی

  • توسعه ماژولار در محیط وب
  • پیاده سازی واقعی به صورت یکبار کد
  • آسان برای مدیریت و تغییر مقیاس

ساختار تمام ماژولار فریم ورک هروف باعث شده که این فریم ورک حجم بسیار کوچک - حدود نیم مگابایت - در نتیجه سرعت بسیار بالایی داشته باشد. تمامی عملکردها، قابلیتها و ظاهر بخشهای مختلف نرم افزار ها و وب سایتهایی که با استدیویو هروف ساخته می شوند به صورت ماژولار جداگانه توسعه می یابند و قابل نصب و استفاده در سایر پروژه های ساخته شده با فریم ورک هروف با یک کلیک هستند.

شما می توانید با توسعه افزونه برای استدیوی هروف به صورت اختصاصی تنها شما از افزونه خود استفاده کنید و یا ایده ها و خدمات خود را به صورت افزونه عمومی در دسترسی سایر توسعه دهندگان با فریم ورک هروف قرار دهید.

مطالعه مستندات توسعه - مشاهده آموزش ویدیویی

ویژگی های افزونه های فریم ورک هروف

افزونه های استدیوی هروف به شما امکان توسعه سریع و افزودن امکانات از پیش ساخته شده به پروژه ها و استارت آپ های شما می دهد. شما می توانید علاوه بر این افزونه ها، افزونه های خود را تولید کنید و یا به صورت اختصاصی تنها برای پروژه های خود استفاده کنید و یا با ارائه دسترسی به سایرین افزونه خود را برای استفاده در اختیار دیگران قرار دهید.

افزودن امکان با یک کلیک به سایت یا استارت آپ

افزونه های استدیوی هروف به گونه ای معماری شده است که برای طراحی و ساخت یک سایت یا استارت آپ و افزودن امکانات بیشتر در محیط وب یا دستگاه ها، با یک کلیک این امکانات در اختیار شما قرار می گیرد.

دسترسی به امکانات از همه جا

افزونه ها برای سطح مدیریت همیشه در دسترس بوده و در هر صفحه از سایت که باشند با یک کلیک به تمام افزونه های نصب شده دسترسی وجود دارد.

مستقل از هسته

افزونه های استدیوی هروف به گونه ای معماری شده که از هسته نرم افزار مستقل بوده و خر وقت که بخواهید می توانید به وب سایت یا استارت آپ خود امکانات جدید اضاقه کنید.

محیط دخیره سازی و نشر

پایگاه ابری استدیوی هروف امکان دخیره سازی و بازیافت افزونه ها را برای توسعه دهندگان فراهم می آورد. توسعه دهندگان با فریم ورک هروف توسط رابط خط فرمان کاری دسترسی به ابزار بارگزاری، فراخوانی و مدیریت نسخ مختلف افزونه خود را از محیط توسعه مورد علاقه خود تنها با تایپ چند فرمان در دسترس خود دارند.

پایگاه ابری برای ذخیره و نصب

افزونه های تولید شده با استدیوی هروف را می توانید در پایگاه ابری نگهداری کنید و بر روی یک یا چند وب سایت یا استارت آپ خود تنها با یک کلیک نصب کنید.

نگهداری نسخه های مختلف برای افزونه

پایگاه ابری استدیوی هروف تمامی نسخه های افزونه بارگزاری شده را برای شما نگداری می کند و شما می توانید افزونه های خود را مدیریت کنید.

دسترسی عمومی و خصوصی

افزونه های شما می توانند به صورت خصوصی تنها توسط شما مورد استفاده قرار گیرند و یا آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران در توسعه استارت آپ هایشان کمک کنید و یا سرویس و خدمات خود را با یک کلیک در اختیار توسعه دهندگان قرار دهید.

محیط دخیره سازی و نشر

پایگاه ابری استدیوی هروف امکان دخیره سازی و بازیافت افزونه ها را برای توسعه دهندگان فراهم می آورد. توسعه دهندگان با فریم ورک هروف توسط رابط خط فرمان کاری دسترسی به ابزار بارگزاری، فراخوانی و مدیریت نسخ مختلف افزونه خود را از محیط توسعه مورد علاقه خود تنها با تایپ چند فرمان در دسترس خود دارند.


Warning: file_get_contents(distinct/addons/horuph/repository/superadmin/log/app.json): Failed to open stream: No such file or directory in E:\WWW\horuph.com\httpdocs\core\addons\horuph\pages\addons.phtml on line 11

Warning: file_get_contents(distinct/addons/horuph/repository/superadmin/webp/app.json): Failed to open stream: No such file or directory in E:\WWW\horuph.com\httpdocs\core\addons\horuph\pages\addons.phtml on line 11

Warning: file_get_contents(distinct/addons/horuph/repository/superadmin/recaptcha/app.json): Failed to open stream: No such file or directory in E:\WWW\horuph.com\httpdocs\core\addons\horuph\pages\addons.phtml on line 11

Warning: file_get_contents(distinct/addons/horuph/repository/superadmin/bizhub/app.json): Failed to open stream: No such file or directory in E:\WWW\horuph.com\httpdocs\core\addons\horuph\pages\addons.phtml on line 11
arrow_leftمشاهده افزونه های بیشتر

تا حالا 4 افزونه مختلف برای مصرف عمومی در استدیوی هروف ثبت شده است و هر یک از این افزونه های به فریم ورک استدیوی هروف قدرت بیشتری برای تولید و توسعه استارت آپ یا وب سایت و نرم افزارهای مختلف را می دهد.

شروع به ساختن افزونه کنید

با کمی مطالعه مستندات تولید افزونه برای فریم ورک استدیوی هروف شما هم می توانید به سادگی از همین امروز شروع به توسعه و ساختن استارت آپ خود کنید.