"استدیوی هروف با هدف تولید نرم افزاری بومی برای پیاده سازی سریع ایده های کسب و کار در محیط وب ساخته شده است"
- علی پورناصح

داستان ما

استدیوی هروف محصول تجربه و محصول ایده علی پورناصح خالق نرم افزار ها و استارت آپ هایی همچون یکی از نخستین موتورهای جستجوی ایرانی "جس جو"، نرم افزار پخش موسیقی آنلاین "چنگ پلیر" و ده ها استارت آپ دیگر است.

استدیوی هروف هفتمین نسل فریم ورک های طراحی شده برای تولید استارت آپ ها، وب سایت و نرم افزار هایی است که تا کنون توسط این مجموعه تولید شده است و سالها تغییر و بهبود باعت شده که استدیوی هروف هماننده معجزه ای بتواند تمام نیازهای فنی توسعه برای ایجاد کسب و کار مبتنی بر وب را به ساده ترین و سبک ترین شکل ممکن برای شما فراهم کند.

نسل اول فریم ورک مدیریت محتوا به صورت تمام ماژولار که با نام "سایت ساز" و توسط زبان ASP Classic تولید شده بود برای توسعه وب سایت هایی مانند وب سایت برنامه تلویزیونی صندلی داغ استفاده شده بود. نسلهای بعدی این نرم افزار با زبانهای مختلف توسعه یافت تا قدرت ها و کمبودهای زبانهای مختلف برای توسعه نرم افزار مدیریت وب بررسی شود.
از سال 2005 و نسل ششم نام این فریم ورک به "استدیوی هروف" تغییر کرد. این نسل از فریم ورک با زبان .Net Framework و کد CodeNet ساخته شده بود که شما می توانید از اینجا تاریچه توسعه را مطالعه کنید. از 12 April 2019 تا کنون با بهره گیری از تکنولوژی PHP و کتابخانه JQuery به سبک ترین و سریع ترین ابزار تولید نرم افزارهای تحت وب تبدیل شده است که شما می توانید از اینجا تاریچه توسعه را مطالعه کنید.

هروف یعنی چی؟

ایده نام هروف از سادگی برخواسته است، ارتباط نیاز اولیه بشر است، کودک تنها با تکلم و بدون داشتن دانش خواندن و نوشتن می تواند دایره وسیعی از مفاهیم و خواسته های کوچک و بزرگ خود را مطرح کند. هدف از خلق هروف ایجاد ابزاری بوده که با حداقل ها امکان مدیریت و توسعه پروژه های کوچک و بزرگ وب فراهم آورده شود تا بتواند برای کسب و کارهای مختلف وسیله ای برای برقراری ارتباط سریع با مخاطبین باشد.

قابل اعتماد برای توسعه

تجربه تولید تو توسعه ده ها استارت آپ و صد ها وب سایت با نسخ مختلف مجموعه استدیوی هروف اکنون به مجموعه ای تبدیل شده که توانایی تولید و پشتیبانی ایده های قابل اجرا در محیط وب را دارد.

+25
استارت آپ
+200M
بازدید از صفحات
+350
وب سایت

تیم توسعه هروف

نرم افزارها توسط انسان ها ساخته می شوند! مجموعه استدیوی هروف توسط تیمی با انگیزه و متخصص توسعه یافته است. بسیاری از دوستان و همکاران ما را در تولید این نرم افزار یاری کرده اند و همیشه در کنار ما بوده اند که وجودشان در بسیاری از مواقع باعث روشن شدن مسیر و امکان یافتن حرکت و توسعه شده است که در قلب ما جا دارند و برای همیشه از آنها بی نهایت متشکریم.

علی پورناصح
ایده و اجرا
سحر پورناصح
توسعه و مستندسازی
اشکان محمدی
کیقیت محصول

داستان ما را می پسندید؟

پس نتیجه کار ما را هم امتحان کنید!

دریافت اشتراک هروف