در نرم افزار استدیوی هروف علاوه بر اصلاح نسخه های قبلی، تلاش کرده ایم قابلیت های کاربردی جدیدی به این نرم افزار اضافه کنیم تا استفاده از آن برای کاربران راحت تر و تحقق نیازهای اجرای یک طراحی وب سایت با استفاده از آن عملی تر شود، و ساخت وب سایت بدون نیاز به دانش فنی را برای شما فراهم می نماید.


از قابل توجه ترین تغییرات ایجاده شده در نرم افزار طراحی سایت استدیوی هروف می توان به افزودن تنظیمات بخش ها به نوار ابزار استدیوی هروف اشاره کرد. یکی از کاربردهای این قابلیت جدید امکان انتخاب و تغییر قالب یک صفحه از وب سایت به صورت مجزا از دیگر بخش ها و صفحات آن است. شما می توانید با اجرای چند طرح گرافیکی، قالب های متفاوتی را برای وب سایت خود تعریف کنید و بسته به نیازمندی های وب سایت خود، در بخش ها و صفحات مختلف از آن ها استفاده کنید.

در نرم افزار استدیوی هروف به منظور بهبود و آسان‌تر شدن تجربه کاربری با استودیوی هروف، تغییراتی در ظاهر نرم افزار ایجاد شده است. در نتیجه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی وب سایت خود را انجام دهید.


اما مهمترین تغییری که در نسخه ی جدید استودیوی هروف به چشم می‌خورد، ایجاد امکان نگاشت URL یا همان URL Mapping است. این ویژگی جدید در نرم افزار طراحی سایت استودیوی هروف با هدف کوتاه‌سازی آدرس‌های وب سایت و قابل درک برای موتورهای جستجو در نظر گرفته و اجرا شده است. این قابلیت تازه در حقیقت راهی برای ایجاد آدرس‌های کاربر پسندتر و قابل به يادسپاری به کاربران استودیوی هروف ارائه می‌کند. یکی از مهمترین کارکردهای این قابلیت امنیت بیشتر آن است. URL Mapping احتمال تشخیص تکنولوژی استفاده شده در ساخت و تولید یک وب سایت با استفاده از نام‌دایرکتوری‌ها را به حداقل می‌رساند.که ایر امر در زمینه بهینه سازی سایت و سئو سایت به نحو احسن کمک شایانی انجام می دهد.


با استفاده از URL Mapping، نگاشت آدرس‌های طولانی که مملو از علامات و اختصارات است و احتمال خطا در دسترسی کاربر به صفحه مورد را نظر را بیشتر می‌کند، تغییر پیدا می‌کند. بدین ترتیب تایپ کردن آدرس‌ها برای کاربر و نیز به خاطر سپردن آنها نیز بسیار ساده می‌شود. URL Mapping همچنین اطلاعات بیشتری درباره محتوای صفحات به کاربر عادی می‌دهد و بدین ترتیب تجربه‌ای دلنشین‌تر از وب را فراهم می‌کند، و با کمک این امکان منحصر بفرد بهینه سازی سایت و سئو سایت خود کسب و کاری دلچسب را تجربه نمایید.