اولین قدم در راستای تولید یک وب سایت زیبا و کارآمد با کمک استودیوی هروف، تهیه طرح گرافیکی دلخواه و متناسب با نیازمندی‌های وب سایت مورد نظر است. پس از این قدم، می‌توانید برای اجرای طرح خود اقدام کنید. پیاده‌سازی طرح‌های گرافیکی، مهمترین قدم در تهیه یک وب سایت با استفاده از استدیوی هروف می‌باشد. این فرآیند طی چند مرحله بسیار ساده انجام می‌گیرد. اجرای یک طرح گرافیکی نیازمند کمی دقت، ظرافت و سلیقه است. در این قسمت قصد داریم هر آنچه را که برای پیاده‌سازی طرح یک وب سایت در استدیوی هروف باید بدانید، به طور خلاصه و جامع در اختیار شما قرار دهیم.


تیم آمورش هروف به منظور سادگی در کاربرد استودیوی هروف و راحتی استفاده برای کاربران، اقدام به تهیه تعدادی ویدئوی آمورشی در این زمینه نموده است که به زودی در همین صفحه در اختیار علاقمندان به فراگیری نحوه کار بار استدیوی هروف قرار خواهد گرفت. در این ویدئوها کلیه مراحل اجرای یک طرح گرافیکی، طی پیاده‌سازی یک طرح نمونه توسط استودیوی هروف به همراه توضیحات لازم در هر قسمت به شما ارائه می‌شود. تلاش شده است نمونه طرح مورد استفاده در این آموزش، کلیه بخش‌ها و قسمت‌هایی را که شما ممکن است برای پیاده‌سازی یک وب سایت به آن‌ها نیاز داشته باشید را در برگیرد. بدین ترتیب شما به عنوان کاربر هروف، طی این ویدئوهای آموزشی، ضمن مشاهده و یادگیری نحوه اجرای کامل یک طرح گرافیکی، با تمامی بخش‌ها و تنظیمات مربوط به این کار در استدیوی هروف آشنا خواهید شد.


در این ویدئوها کلیه نکات لازم برای پیاده‌سازی یک طرح به صورت مرحله به مرحله تشریح داده شده است. این برنامه آموزشی طی چندین قسمت، به صورت قدم به قدم تهیه و در اختیار شما قرار می‌گیرد و طی هر قسمت یکی از مراحل پیاده‌سازی آموزش داده می‌شود. از آنجائیکه این مراحل به صورت زنجیره ای طی این قسمت‌ها ارائه شده‌اند و مطالب هر قسمت، پیوند مفهومی و محتوایی بسیار دقیقی با قسمت قبل دارد، به منظور یادگیری صحیح و پیشگیری از بروز اشتباه در فهم مطالب، حفظ توالی در مشاهده آن‌ها بسیار ضروری است و توصیه می‌شود حتماً آموزش را به ترتیب شماره ویدئو پیش ببرید.