افزونه‌های هروف مجموعه‌ای از بسته‌های آماده شده مخصوص استودیوی هروف است که برای گسترش قابلیت‌ها و توانمندی‌های این نرم‌افزار، بر اساس نیازمندی‌های شما در پیاده‌سازی و ساخت یک وب‌سایت با کارآیی‌های مورد نظر شما، طراحی شده‌اند.

ممکن است برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود در تولید و ساخت یک وب سایت، به ابزارهایی بیش از آنچه در بسته آماده هروف به شما ارائه می‌شود، نیاز پیدا کنید. بطور مثال شاید قصد داشته باشید، وب سایت خود را از ابزاری یک طرفه، به محیطی اجتماعی‌تر و ابزاری برای برقراری ارتباط دو‌طرفه با بازدیدکنندگان تبدیل کنید. و یا ممکن است بخواهید با هدف گسترش محتوای وب‌سایت خود، به تعداد کاربران و عوامل ورود داده در وب‌سایت خود بیفزائید و برای این کار به ابزاری برای مدیریت کاربران و تعیین سطح دسترسی آن‌ها نیاز دارید. ممکن است برای ایجاد تنوع و جذابیت بیشتر در ظاهر وب سایت خود به قابلیت‌های تنظیمات ظاهری و امکانات بیشتری برای قالب‌های گرافیکی نیاز داشته باشید.

برای بهره بردن از این امکانات و نیز ده‌ها قابلیت‌ویژه‌ای که برای دستیبابی به اهداف مختلف در ساخت و اجرای وب سایت‌های متفاوت با نیازمندی‌های خاص تهیه شده‌اند، می‌توانید از افزونه های هروف کمک بگیرید.

شما می‌توانید برای افزایش قابلیت‌ها و کارکردهای وب سایت خود از میان ده‌ها افزونه تولید شده توسط تیم توسعه افزونه‌های هروف، افزونه‌های مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی سفارش دهید.

برای آشنایی بیشتر با افزونه‌های هروف، دسته بندی مختلف آن‌ها و سفارش افزونه مورد نظر خود می‌توانید به لیست افزونه‌ها مراجعه کنید.