طراحی وب سایت فرایندی پیچیده ، همراه با بازاریابی برند شما در فضای مجازی می باشد. طراحی سایت یعنی شناساندن نام تجاری ، محصولات و خدمات شما در فضای تعاملی اینترنت با رعایت الگوریتم های مورد علاقه موتورهای جستجو و بهترین آنالیز کلمات کلیدی شما و رقبای شما به همراه بهینه سازی وب سایت.

 

از آنجائیکه روز به روز تعداد استفاده کنندگان از اينترنت در کشور بیشتر می شود از این رو فضای اينترنت بستری مناسب براي ایجاد ارتباطی نو و همچنين عرضه خدماتی نوین می باشد. طراحی سایت میتواند نخستین گام در راستای پیدایش فرصتهایی نو در تجارت و ارائه ی خدمات به روشی نوین باشد. در این مورد طراحی وب سایت با امکانات مورد نظر برای مشتری امری مهم تلقی میشود.

 

متخصصان استدیوی هروف با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر طراحی سایت همیاری خواهند نمود. 14 سال تجربه ما، اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. طراحی وب سایت ما با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می مپذیرد.

 

نکته مهم در زمان راه اندازی وب سایت این است که اگر شما عملکرد ببشتری را از وب سایت خود انتطار دارید باید هزینه بیشتری را برای این کار در نظر بگیرید. قدرت مدیریت ، زیبایی گرافیکی ، سرعت در بارگزاری صفحات امریست مهم ، از این رو حساسیت در گزینش شرکت طراحی سایت امریست اجتناب ناپذیر ،معیارهایی از جمله تجربه کاری شرکت در پروژه های مختلف،بهره گیری از جدیدترین تکنیک های طراحی سایت واستفاده از متخصصین فن در ضمینه طراحی وب سایت می تواند شما را در تحقق اهدافتان یاری کند.

 

بهترین راه برای ایجاد یک پروژه، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن پروژه است، در استدیوی هروف این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با پروژه شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.

 

مشخصه های طراحی سایت در استدیوی هروف

   بهينه سازي گرافيك هاي سايت
   طراحي براساس اصول بازاریابی (Marketing Models Oriented Design)
   طراحي بر پايه قوانين موتور هاي جستجو و افزایش رتبه لیست
   طراحي براي تمام مرورگرها(browser) و سيستم عامل ها
   بالا بردن سرعت لود شدن سايت
   روان شناسي جذب مشتري در سايت
   قابلیت بروزآوری سریع سایت و اطلاع رسانی سریع
   هزینه کم جهت راه اندزی
   ثبت سایت در موتورهای جستجوگر بزرگ مانند Google,Yahoo! و MSN