استدیوی هروف یک نرم‌افزار مدیریت محتوی یا CMS است که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و بدون نیاز به هر گونه دانش برنامه‌نویسی و یا آشنایی با دانش طراحی وب، اقدام به پیاده‌سازی طرح‌های گرافیکی زیبا و اجرای وب سایت‌هایی کارآمد کنید.


برای شروع به کار، و آشنایی با استدیوی هروف می‌توانید از برنامه‌های آموزشی که توسط تیم آموزش هروف تدارک دیده شده و به زودی در این بخش در دسترس شما قرار خواهد گرفت، استفاده کنید. در بخش آموزش و یادگیری تلاش کرده‌ایم تمامی نیازهای شما را برای اجرای طرح وب سایت پاسخ گوئیم و هر آنچه را که برای کار با استدیوی هروف باید بدانید، در اختیار شما قرار دهیم.


آموزش استدیوی هروف، بر اساس نوع و ترتیب مراحل کار در این برنامه، به دسته‌های اجرا و پیاده سازی، ورود داده و تنظیمات و توسعه پیشرفته طبقه بندی شده است. شما می‌توانید بسته به نوع نیاز خود، برای یادگیری هر کدام از این دسته‌ها اقدام کنید. همچنین کلیه دسته‌های آموزشی استدیوی هروف در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته طرح ریزی شده است. مطالب هر سطح، بسته به میزان آشنایی شما از محیط وب، کار با برنامه‌های طراحی، ورود داده و چیدمان در هروف تقسیم‌بندی شده است. بنابراین شما می‌توانید در کمترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن دانش لازم برای شروع کار با استدیوی هروف را کسب کنید.