• نرم افزار هروف برای راحتی کار کاربران ساخته شده است تا ساخت نرم افزار های تحت وب برای کاربران به راحتی امکان پذیرد. استودیو هروف توسط تیم Gearback ساخته شده است. تمامی امتیازات این نرم افزار به استودیو هروف متعلق می باشد. تمامی کاربران می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. تیم استودیو هروف پشتیبانی از این نرم افزار را بر عهده دارند و به طور مرتب این نرم افزار را برای بهبود تجربه کاربران به روز رسانی می کنند.

  سیستم ویرایش نرم افزار هروف، استودیو ای با کارکرد ساده برای تدوین گران، قدرتمند برای مدیران سایت و قابل دسترس برای همه کاربران می باشد. ایده های فوق العاده خود را با استفاده از هروف برای تمامی دستگاه ها آماده کنید. با ویژگی های منحصر به فرد استودیو هروف موثر کار کنید. شخصی سازی بخش های مختلف سایت شما با استودیو هروف ساده تر است و امکانات نا محدودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تکنولوژی های به روز استفاده شده در هروف، وب سایت های ساخته شده با این نرم افزار را برای همگان در دسترس قرار می دهد.

  شما برای مدیریت و یا تغییر سایت خود لازم نیست در جایی خاص حضور داشته باشید. در هر مکان و در هر زمانی که باشید می توانید به راحتی به تنظیمات سایت خود دسترسی داشته باشید و آن را به راحتی مدیریت کنید. استودیو هروف این امکان را به شما می دهد تا همه ابزار مورد نیاز شما برای مدیریت سایت همگی در ساختاری یک پارچه در همه جا در دسترس شما باشد.

  استودیو هروف ابزار قدرتمند و یکپارچه ای را به گونه ای در دسترس شما قرار می دهد که شما تنها کافیست از هر جایی که هستید سایت خود را در یک مرورگر باز کرده و با ورود به پانل مدیریت، وب سایت خود را اصلاح و یا مدیریت کنید.

  نرم افزار هروف با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا که در زیر نام برده شده اند، ابزاری منسجم و ساده برای کاربران تهیه کرده است تا همه سادگی نشر را در هروف تجربه کنند. شما نیز می توانید همین حالا هروف را امتحان کنید.

  HTML5

  در ساخت استودیو هروف از جدید ترین تکنولوژی HTML5 استفاده شده است. بنابراین طراحان می توانند به بهترین نحو و بدون هیچ محدودیتی تمامی بخش های مورد نظر خود را با جدید ترین تکنولوژی نشانه گذاری طراحی کنند.

  CSS3

  استودیو هروف برای طراحی قالب های خود از آخرین نسخه CSS3 استفاده می کند. شما می توانید با استفاده از این تکنولوژی تمامی قالب های مورد نظر خود را بدون هیچ محدودیتی پیاده سازی کنید و تجربه هایی بی همتا خلق کنید.

  JavaScript

  در طراحی سمت کاربر استودیو هروف از JavaScript استفاده شده است. طراحان می توانند از تمامی امکانات این زبان برنامه نویسی در تولید تجربیات مورد نظر خود بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند.

  jQuery

  برای قدرت بیشتر استودیو هروف از کتابخانه قدرتمند jQuery استفاده می کند. کاربران می توانند از تمامی کاربرد های این کتابخانه استفاده کنند تا ایده های خود را به بهترین نحو پیاده سازی کنند.

  Ajax

  استودیو هروف از تمامی ویژگی های jQuery همانند Ajax استفاده می کند. کاربران نیز می توانند با به کار گیری این کتابخانه توابع Ajax مورد نظر خود را در محیط استودیو هروف پیاده سازی کنند.

  ASP.NET

  در توسعه نرم افزار هروف از زبان برنامه نویسی قدرتمند و مطمئن ASP.NET استفاده شده است. از این بابت نرم افزار هروف از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و کاربران می توانند با اطمینان خاطر به وب سایت ساخته شده در این استودیو اعتماد کنند.

  بهینه سازی خودکار

  جذب کاربران بیشتر

  سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، بمنظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیر گذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو حائز اهمیت است.

  اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.

  کم هزینه بودن

  استخدام گروهی برای بالا بردن رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو می تواند بسیار پر هزینه باشد. هروف این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

  توجه به همه نکات

  استودیو هروف تمامی نکات موثر مانند کلمات کلیدی، نقشه سایت و غیره در سئو را در نظر گرفته تا کاربران خیالی راحت در این باره داشته باشند.

  آدرس های خودکار

  استودیو هروف تمامی آدرس های صفحات ساخته شده در این نرم افزار را به صورت خودکار برای موتور های جستجو قابل فهم می کند تا تاثیری بیشتر در سئو داشته باشد.

  نشانه گذاری شِما

  در نرم افزار هروف برای بهبود هر چه بیشتر رتبه وب سایت های ساخته شده در آن، از نشانه گذاری های مخصوص شِما (Schema) استفاده می کند تا تمامی بخش های محتوا سایت برای موتور های جستجو قابل فهم باشد.

  استودیو هروف ویژگی های بسیار زیادی را در اختیار شما می گذارد تا شما بتوانید تمامی ایده های خود را برای کاربران به راحتی نمایش دهید. قدرت این سیستم به شما توانایی پیاده سازی تمامی برنامه های تحت وب مورد نظرتان را می دهد. چه به دنبال پانلی برای مدیریت کانال و روبات تلگرام خود هستید و چه وب سایتی هوشمند، پویا و قدرتمند می خواهید، استودیو هروف محیطی مناسب را برای شما تعبیه می کند.

  سایر ویژگی ها

  مناسب برای تمامی دستگاه ها

  دیگر لازم نیست نگران اجرا شدن سایت خود در مرورگر های مختلف باشید. استودیو هروف این اطمینان را به شما می دهد که وب سایت طراحی شده در این نرم افزار با تمامی مرور گر های رایج دنیا سازگار باشند. شما می توانید با استفاده از امکانات طراحی رسپانسیو این نرم افزار، وب سایت خود را برای هر دستگاهی با هر اندازه ای آماده کنید.

  گسترش بهتر

  برای گسترش طرح های گرافیکی می توانید شیوه نامه ها و اسکریپت های سفارشی خود را تعریف و یا بار گذاری کنید. این قابلیت حوزه اختیارات شما را گسترش بخشیده و به شما کمک می کند تا قالب های پیچیده تری را تعریف و اجرا کنید.

  کارایی و مقیاس پذیری

  استودیو هروف ساختاری قدرتمند برای پیچیده ترین وب سایت ها تأمین می کند. چه نیاز به افزایش مقیاس برای مدیریت هزاران بیننده همزمان دارید و چه به دنبال معماری مطمئن می گردید، این نرم افزار به شما این توان را می دهد.

  پشتیبانی

  تیم استودیو هروف همواره در تلاشند تا به سرعت هرگونه خطایی را رفع کرده و جدید ترین و مطمئن ترین تکنولوژی ها را در توسعه و طراحی برنامه های استودیو هروف استفاده کنند. به روز رسانی به موقع و مکرر این نرم افزار حاکی از پشتیبانی بالای تیم استودیو هروف می باشد.

  انعطاف پذیری

  از مهمترین ویژگی های نرم افزار استودیو هروف، انعطاف پذیری بسیار بالای آن می باشد. با استفاده از این استودیو شما می توانید از وب سایتی شخصی تا فروشگاه اینترنتی و شبکه اجتماعی بسازید. این انعطاف پذیری، نرم افزار هروف را نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا متمایز می کند.

  ماژولاریتی

  سعی ما در برنامه نویسی این ابزار، به حد اقل رساندن ارتباط بین بخش های درونی نرم افزار هروف بوده است تا ساختار آن به ایده آل ماژولاریتی برسد. تلاش های بی وقفه برنامه نویسان استودیو هروف این کار را عملی کرده و ساختاری کاملا ماژولار در اختیار شما قرار داده است تا با اطمینان کامل و با انعطاف پذیری بالا برنامه تحت وب را داشته باشید.

aaa