هروف، نرم افزاری برای تولید و طراحی سایت

پس از مدت ها تلاش بی وقفه و شبانه روزی برای ارائه مطالبی مفید و آموزنده در ارتباط با نحوه کار با استدیوی هروف، با افتخار وب سایت رسمی استدیوی هروف را افتتاح کردیم. در بخش های مختلف این وب سایت تلاش شده است دیدی کامل و جامع از تمامی ویژگی ها و امتیازات استدیوی هروف در اختیار شما قرار گیرد. در نگارش مطالب این وب سایت، رویکردی کاربردی را در پیش گرفتیم، تا شما بتوانید بدون سردرگمی و به دور از پیچیدگی های فنی، به اطلاعات مورد نیاز خود در ارتباط با ساخت و اجرای یک طراحی وب سایت با کمک استدیوی هروف دست پیدا کنید.


با مطالعه مطالب این وب سایت می توانید هر آنچه برای اجرای یک وب سایت با استفاده از استدیوی هروف به آن نیاز دارید، را فرا گیرید. در بخش آموزشی استدیوی هروف تلاش شده است نحوه ساخت یک وب سایت از ابتدایی ترین قدم ها تا آخرین مراحل پیشرفته اجرا، برای تمامی کاربران هروف با سطوح متفاوتی از دانش وب، توضیح داده شود تا همه بتوانند بدون نیاز به هر گونه دانش قبلی دیگر شروع به ساخت یک وب سایت کامل و زیبا برای خود کنند.

نرم افزار تولید و طراحی سایت استدیوی هروف، به عنوان یک CMS یا نرم افزار مدیریت محتوا در فهرست گروه های طراحی سایت و تولید نرم افزار، از حرفه ای ترین نرم افزار های تولید شده در زمینه طراحی سایت و به صورت بومی با شناخت میازهای کاربران برای طراحی سایت در ایران است. این مجموعه از سال 1379 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه اینترنت و وب متمرکز ساخت.

این مجموعه نرم افزار های نوآورانه ای ارائه داده است که می تواند انتخاب ارجح برای توسعه دهندگان وب،طراحان وب سایت، و صاحبان سایت باشد و همه ی اصناف را درگیر تفاوت بارز میان سیستم های مدیریت محتوای موجود و سیستم مدیریت محتوای هروف نماید. مجموعه هروف نرم افزار تخصصی را به شما ارائه می دهد که در تخصص و درک عمیق تر از طراحی سایت،توسعه،میزبانی وب،مسدود کردن هرزنامه،قالب دهی،آموزش و... به متخصصان این رشته بسیار کمک خواهد کرد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، و این امر برای مجموعه هروف تخصص و برای مشتریان و متخصصان کار با این مجموعه رضایت را به همراه خواهد داشت.نرم افزار تولید و طراحی سایت استدیوی هروف نسل پنجم CMS هایی است که توسط این مجموعه(با نام Gearback.com) تولید شده است.هدف اصلی مجموعه هروف ایجاد یک سیستم مدیریت محتوای فارسی مناسب برای راحتی استفاده در بازار کار ایرانی می باشد.

طراحی وب سایت توسط ما

با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد. طراحی سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

هدف این مجموعه طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.و در ادامه پشتیبانی مستمر و به روز شدن نرم افزار های موجود و کاربردی و در صورت نیاز مشتری، اضافه کردن یک سری نرم افزار های کاربردی خاص برای وب سایت خود می باشد.

توسعه و پشتیبانی نرم افزار هروف 

برای آشنایی بیشتر با پدید آورندگان نرم افزار طراحی وب سایت استدیوی هروف می توانید از لینک های زیر استفاده کنید: