آرشیو رسانه‌های هروف، محیطی کارآمد و قدرتمند برای بارگذاری و ذخیره سازی فایل های یک وب سایت در اختیار کاربر قرار می دهد. این ابزار کار اضافه کردن تصاویر و یا دیگر فایل های مورد استفاده در صفحات مختلف وب سایت را بسیار ساده و آسان می کند.


دسترسی مستقیم


در هر قسمت و یا هر صفحه ای از وب سایت خود که باشید، می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک از طریق نوار ابزار استدیوی هروف به آرشیو رسانه ها دسترسی پیدا کرده و اقدام به بارگذاری تصویر و یا فایل جدید در آرشیو رسانه ها و یا حذف فایل ها و یا تصاویر بارگذاری شده کنید.


آرشیو چند رسانه ای


شما می توانید تمامی فایل های تصویری، فایل های صوتی، فایل های ویدئویی، فایل های Flash، فایل های PDF و یا دیگر نوع داده های مورد استفاده در وب سایت را در این آرشیو بارگذاری، طبقه بندی و ذخیره کنید. برای سادگی در استفاده این آرشیو به دو قسمت ارشیو تصاویر و آرشیو رسانه ها تقسیم بندی شده است. شما به راحتی می توانید تمامی تصاویری که در ساخت، اجرا و یا در محتویات و مطالب صفحات به آن ها نیاز دارید را، در آرشیو تصاویر بارگذاری کرده و در هر قسمت که می خواهید از آن ها استفاده کنید.


تغییر همزمان ابعاد تصاویر


در زمان بارگذاری یک تصویر، سیستم به طور اتوماتیک اندازه و فرمت آن را تشخیص داده و آن را به شما اعلام کند. آرشیو رسانه ها همچنین از توانایی تغییر ابعاد و اندازه تصاویر نیز بهرمند است. شما می توانید در همین محیط آرشیو، ابعاد هر تصویر را به صورت مجزا تغییر داده و آدرس تصویر نهائی با اندازه جدید را دریافت کنید.


دسته بندی فابل ها

علاوه بر این، ابزار سیستم برچسب گذاری که آرشیو رسانه ها در اختیار شما قرار می دهد، به شما در طبقه بندی و دسته بندی تصاویر و فایل های بارگذاری شده کمک می کند. بدنی ترتیب می توانید با دسته بندی و اختصاص برچسب هایی با رنگ های مختلف دسترسی و پیدا کردن تصاویر مربوط به ان دسته را برای خود آسان کنید.