وب سایت هایی که با استفاده از استدیوی هروف اجرا و پیاده سازی شده اند، در کلیه محیط ها و لت فرم های موجود به درستی نمایش داده می شوند. از طریق هر دستگاهی تحت هر گونه سیستم عاملی و با انوع مرورگرهای اینترنتی می توان به وب سایت های ساخته شده توسط استدیوی هروف دست پیدا کرد. این نرم افزار قادر است محتوی صفحات و مطالب شما را در هر محیطی درست به همانگونه که می خواهید، ارائه دهد. 


فرقی نمی کند از طریق یک کامپیوتر خانگی با سیستم عامل Windows و با مرورگر Internet Explorer، یا Google Chrome یا Firefox قصد دارید به سایت خود مراجعه کنید؛ و یا می خواهید از طریق مرورگر تلفن همراه خود و یا انوع دستگاههای Tablet، چه تحت سیستم عامل Android باشد و چه Apple OS و یا Windows Mobile و ... به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. وب وسایت شما درست همان طور که می خواهید به نمایش درخواهد آمد.
 

استدیوی هروف قادر به پشتیبانی سه نسخه قبل از آخرین نسخه ازائه شده کلیه مرورگرهای وب نیز می باشد.

 

علاوه بر این می توانید نحوه ارائه مطالب و محتویات خود را نیز برای دستگاه های همراه و یا رایانه ها به صورت مجزا تعریف کنید.

هروف به شما امکان تعریف قالبی جدید و متفاوت برای نمایش در دستگاه های همراه را می دهد. با نصب کردن افزونه نسخه مناسب برای مرورگرهای همراه قادر خواهید بود نسخه مناسب برای مرورگرهای همراه برای یک وب سایت طراحی و اجرا کنید. این نسخه به صورت اختصاصی و متفاوت از طرح قالب وب سایت اجرا می شود و دیگر نیازی به ورود داده در بخش های ساخته شده در نسخه کامیپوتر خانگی ندارد. بدین ترتیب شما می توانید یک قالب جدید و اختصاصی برای ظاهر کلی وب سایت و نحوه نمایش بخش های مختلف آن برای نسخه موبایل تعریف کنید.