استودیوی هروف می‌تواند به سادگی و با صرف کمترین وقت و هزینه، حضور صاحبین مشاغل مختلف و یا ارائه دهندگان خدمات و کالا را در دنیای اینترنت ممکن سازد.


با حضور در دنیای اینترنت امکان معرفی خود و کسب و کار خود را به تعداد افراد بیشتری افزایش می‌دهید.


یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین ویژگی‌های استودیوی هروف برای مدیران وب سایت‌ها و صاحبان مشاغل، سادگی و سرعت به روز رسانی محتوا و اطلاعات در آن است.
می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن و با صرف کمترین وقت و هزینه، محتوا و مطالب صفحات و بخش‌های وب سایت خود را ویرایش، اصلاح و به روز رسانی کنید. ویرایشگر قدرتمند هروف کاربر را قادر می‌سازد به طور مسقیم اقدام به ورود داده‌های متنی، تصویری و جداول مختلف بر اساس نیازهای صفحات وب سایت خود کنند و با استفاده از الگوی نمایش مختلفی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می‌دهد، مطالب خود را درست به همان شکلی که در نظر دارید در صفحات وب سایت به نمایش درآورید.


به علاوه آرشیو رسانه‌های قدرتمند هروف قابلیت ذخیره تصاویر و یا فایل‌های مختلف به تعداد نامحدود را به وب سایت اضافه می‌کند. با کمک این ابزار می‌توانید به سادگی آرشیو تصاویر یک وب سایت را به روز رسانی کنید و هر زمان که می‌خواهید هر کدام از تصاویر استفاده شده در صفحات یک وب سایت را تعویض و یا اصلاح کنید.


تفاوتی نمی‌کند که نیاز شما توسط یک وب سایت ساده با کارکردهای مشخص برآورده می‌شود و یا احتیاج به یک وب سایت پیچیده با طراحی خاص و کارکردهای ویژه دارید. هروف می‌تواند جوابگوی نیازهای شما در هر سطح و رده ای باشد. اگر برای معرفی کسب و کار و یا خدمات خود به یک وب سایت کوچک با ظاهری ساده دارید، می‌توانید با صرف کمترین هزینه ممکن، همین امروز در دنیای اینترنت حضور پیدا کنید. همچنین اگر زمانی احساس کردید، برای گسترش کار خود نیاز به  به‌روز رسانی وب سایت خود دارید و یا انتظار کارکردهای پیچیده‌تری از وب سایت برای ارائه خدمات خود دارید، می‌توانید به راحتی با استفاده از افزونه‌های هروف قابلیت‌های جدیدی به وب سایت خود اضافه کنید.


افزونه‌های هروف مجموعه‌ای از بسته‌های آماده شده مخصوص استودیوی هروف است که برای گسترش قابلیت‌ها و توانمندی‌های این نرم‌افزار، بر اساس نیازمندی‌های شما در پیاده‌سازی و ساخت یک وب سایت با کارآیی‌های مورد نظر شما، طراحی شده‌اند. برای آشنایی بیشتر با افزونه‌های هروف، دسته بندی مختلف آن‌ها و سفارش افزونه مورد نظر خود می‌توانید به لیست افزونه‌ها که مرتباً در حال افزایش و گسترش است مراجعه کنید.


استودیوی هروف می‌تواند نیاز صاحبان مشاغل برنامه نویس و متخصص وب را به صورت کامل پاسخگو باشد و با از میان بر داشتن این واسطه مسیری مستقیم برای هر نوع کسب و کاری را به دنیای اینترنت ایجاد کند. با کمک این نرم افزار هر فردی می‌تواند به تنهایی صاحب و مدیر وب سایت خود باشد و صرف کمترین وقت و هزینه، اقدام به پیاده‌سازی یک وب سایت زیبا و کارآمد کند و بدین ترتیب با حضور در دنیای مجازی اینترنت، محصولات و خدمات خود را به گستره وسیع تری از مشتریان بالقوه معرفی نماید.