یکی از اصلی‌ترین مخاطبین استدیوی هروف، طراحان وب سایت هستند. طراحان وب سایت با کمک خلاقیت و ذوق هنری خود، کار تهیه طرح‌های گرافیکی یک وب سایت را بر عهده دارند. با این حال، اغلب طراحان، با هدف اختصاصی سازی مسیر کاری خود، کمتر با زبان‌های برنامه نویسی و دانش لازم برای ایجاد یک وب سایت، آشنایی دارند و به همین دلیل حوزه فعالیت خود را تنها به بخش گرافیکی ساخت یک وب سایت محدود می کنند.

از آنجائیکه پیاده‌سازی یک وب سایت با استفاده از استودیوی هروف، نیازمند هیچ گونه دانش تخصصی وب و برنامه‌نویسی نمی‌باشد، این دسته از فعالین حوزه توسعه وب، می‌توانند با استفاده از آن، گستره فعالیت‌های خود را وسیع‌تر کنند و بدین ترتیب به طور مستقیم و بدون نیاز به برنامه‌نویس، اقدام به اجرای طرح‌های خود و تولید وب سایت کنند.

استودیوی هروف به این دسته از کابران خود، این توانایی را می‌دهد که به راحتی دست به ایجاد وب سایت‌هایی زیبا و کارآ با طرح‌های مورد نظر خود کنند. طراحان وب می‌توانند با استفاده از استودیوی هروف به توانایی‌ها و قابلیت‌های خود بیفزایند و به طور مستقیم اقدام به پیاده‌سازی و اجرای طرح‌های گرافیکی خود در محیط وب کنند. با کمک استودیوی هروف هر طراح وب می تواند به تنهایی اقدام به ساخت وب سایت کند.

طراحان وب با آشنایی از استودیوی هروف و ساختار یک وب سایت در آن، قادر خواهند بود، طرح‌هایی مناسب با ساختار ساده و کلی این نرم افزار را ایجاد کرده و آنها را در زمان بسیار کوتاهی به یک وب سایت کامل، فعال و کارآمد تبدیل کنند. به این ترتیب می‌توانید در زمان کوتاهی وب سایت تولید کنید و تعدد کار خود را بالا برید. همچنین می‌توانید طرح‌هایی پیچیده آماده کنید و مطمئن باشید که هروف از پس آن برخواهد آمد.