ما باور داریم که شفافیت و داشتن حق انتخاب، اساس و پایه حریم خصوصی را تشکیل می‌دهد. ما در راستای اطلاع رسانی و کمک به شما جهت اتخاذ تصمیمات آگاهانه درباره حریم خصوصی خود، تلاش می‌کنیم شما را از اطلاعاتی که هنگام بازدید شما از وب سایت هروف، جمع آوری می‌کنیم و نیز نحوه و چگونگی استفاده از آن‌ها را آگاه سازیم. بدین منظور مطالعه این خط مشی‌های رازداری به کلیه بازدیدکنندگان وب سایت هروف توصیه می شود.


حریم شخصی
ما در هروف به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان احترام گذاشته و حقاظت از حریم خصوصی بازدیدکنندگان وب سایت هروف را وظیفه خود می‌دانیم. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی و رازداری، مربوط به وب سایت هروف به نشانی http://www.horuph.com می‌باشد. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می‌کنید، جمع آوری نمی‌کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، به نحوی که در این خط مشی آمده است. سند حاضر، قوانین عمومی هروف در جمع آوری و استفاده از اطلاعات بازدیدکنندگان این وب سایت را شرح می‌دهد. همچنین در این سند نحوه استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان از این وب سایت توضیح داده شده است. این خط مشی رازداری بر تمامی سرویس‌های ارائه شده توسط وب سایت هروف و دیگر سرویس های مربوط به وب سایت‌های وابسته به آن اعمال می‌شود.

اطلاعات جمع آروی شده از بازدیدکنندگان وب سایت
هنگامی که شما از طریق مرورگر وب خود از وب سایت هروف به آدرس http://www.horuph.com بازدید می‌کنید، سرورهای ما به صورت خودکار برخی اطلاعات را ثبت می‌کنند. این گزارش‌های سرور ممکن است شامل اطلاعاتی از قبیل درخواست وب شما، تعامل شما با یک سرویس، آدرس پروتکل اینترنتی، نوع مرورگر، زبان مرورگر، تاریخ و زمان درخواست شما و یک یا چند کوکی، که ممکن است مرورگر یا حساب شما را به صورت خاص مشخص کنند، باشد. این اطلاعات، جزئیات هویتی شما را شامل نمی‌شوند، مگر در مواردی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز باشد.

اطلاعات جمع آوری شده از کاربران وب سایت
هنگامی که شما برای استفاده از خدمات وب سایت هروف، ثبت نام می‌کنید، اطلاعاتی که ممکن است شامل اطلاعات تماس، نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و ... شما باشد، را در اختیار ما قرار می‌دهید. تا زمانی که شما کاربر هروف باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی شما و سایر مراسلات و مکاتبات هروف با شما در صورت لزوم ذخیره شوند.

کوکی ها
هنگام بازدید از وب سایت هروف، یک یا چند کوکی به رایانه شما و یا دیگر دستگاه‌هایی که از طریق آن‌ها به این وب سایت مراجعه کرده اید، ارسال می شود. اطلاعاتی که ما از طریق این کوکی ها جمع آوری می‌کنیم، هویت شخص را مشخص نمی‌کند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند، سلایق بازدیدکنندگان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام سرویس یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. این اطلاعات همچنین برای کمک به ما جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اطلاعات آماری
هروف حق جمع آوری و افشاء اطلاعات آماری از عمل‌کرد کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت هروف را برای خود محفوظ می‌دارد. بطور مثال ممکن است تعداد دفعات استفاده کاربران از یک سرویس خاص را جمع آوری و افشاء کند. لازم به ذکر است که جمع آوری این‌گونه اطلاعات تنها به منظور آگاهی دست اندرکاران هروف از میزان محبوبیت سرویس های ارائه شده و با هدف بهبود نحوه سرویس دهی به کاربران انجام می‌شود. همچنین افشاء این‌گونه اطلاعات به هیچ وجه شامل اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران به صورت خاص نمی‌شود و تنها به صورت کلی و آماری و جهت آگاهی دیگر کاربران از محبوب‌ترین سرویس‌های وب سایت هروف بیان خواهند شد.

نحوه استفاده از اطلاعات جمع آوری شده
وب سایت هروف اطلاعات شخصی جمع آوری شده را به هیچ وجه مورد مبادله، اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.

هروف از اطلاعات تماس، حساب کاربری، نوع سرویس، ثبت‌ها و ... که از شما در اختیار دارد، جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما استفاده می‌کند.

دسترسی اشخاص ثالث به اطلاعات
هروف تنها در شرایط محدود زیر اطلاعات و محتویات مراسلات و نامه‌های الکترونیکی شما را در اختیار غیر قرار خواهد داد:

  • جهت محافظت از حقوق، ویژگی‌ها یا امنیت وب سایت هروف، کاربران آن یا عموم در برابر ضرر و زیان تا جایی که قانون اجازه داده و ملزم کرده باشد.
  • مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی‌های حقوقی باشد که هروف به صلاحدید خود منفرداً آن را، لازم بداند.
  • در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می‌گیرد.
  • جهت رعایت یک قانون قابل اجرا، مقررات، فرآیند قانونی یا درخواست لازم الاجرا از سوی دولت و مراجع قانونی.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را -به هر دلیلی- از هروف بخواهند.
  • جهت اجرای شرایط قابل اجرای سرویس‌ها، از جمله جستجوی تخلفات احتمالی.
  • برای شناسایی، جلوگیری یا ردیابی کلاهبرداری‌ها، مشکلات امنیتی یا فنی.

حفاظت از اطلاعات کاربران
ما جهت محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی یا تغییر غیر مجاز، فاش کردن و سوء‌استفاده، تدابیر امنیتی وضع نموده‌ایم. این تدابیر شامل بازبینی‌های داخلی از عملکردهای ما در زمینه جمع‌آوری اطلاعات، ذخیره و پردازش آنها و همچنین اقدامات امنیتی از جمله رمزگذاری مناسب و اقدامات امنیتی فیزیکی در جهت حفاظت در برابر دسترسی غیر مجاز به سیستم‌هایی که اطلاعات شخصی را ذخیره می‌کنیم، می‌شود. همچنین در این راستا دسترسی به اطلاعات شخصی را به کارمندان هروف، پیمان کاران و اشخاصی که باید جهت پردازش این اطلاعات از طرف ما به آنها دسترسی پیدا کنند، محدود می‌کنیم. این اشخاص ملزم و متعهد به نگهداری محرمانه اطلاعات می‌باشند و در صورت تخلف در تعهدات خود ممکن است با تنبیهاتی از قبیل خاتمه دادن به کار آنها و پیگیری‌های حقوقی مواجه شوند.

ما به بازدیدکنندگان خود اطمینان می‌دهیم در صورت تصمیم هروف در جهت ادغام، اکتساب یا هر شکلی از فروش کل و یا بخشی از دارایی ها و متعلقات خود، اطلاعات شخصی کاربران در چنین تراکنش هایی محرمانه باقی بماند و پیش از اینکه اطلاعات شخصی کاربران منتقل شده و تحت خط مشی رازداری دیگری قرار بگیرند، اعلامیه‌ای به شما ارسال شود.

تغییرات در این خط مشی رازداری
توجه داشته باشید که این خط مشی رازداری هر از چندگاه تغییر می‌کند و وب سایت هروف حق تغییر متن این سند را بدون اطلاع قبلي برای خود محفوظ می‌دارد. هر گونه تغییرات در این سند خط مشی رازداری در وب سایت هروف به آدرس http://www.horuph.com ثبت خواهد شد و شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین تغییرات به این وب سایت مراجعه فرمائید. ما همچنین نسخه قبلی این خط مشی رازداری را برای بازبینی شما در قسمت بایگانی نگهداری می‌کنیم.

شما در هر زمان حق درخواست حذف و یا عدم افشای، اطلاعات شخصی خود، از مجموعه اطلاعات جمع‌آوری شده توسط وب سایت هروف را دارید. برای این منظور می توانید درخواست خود را به آدرس پست الکترونیکی info@horuph.com ارسال فرمائید.

ضمانت اجرا
هروف به طور مرتب مطابقت و پایبندی خود را به این خط مشی رازداری بازبینی می‌کند. خط مشی هروف در ارتباط با رسیدگی شکایات به شکل زیر است:

پس از ارسال شکایت از طرف کاربر شاکی، به صورت کتبی و رسمی، با کاربر شاکی در ارتباط با مشکل وی تماس برقرار خواهد شد. ما جهت حل و فصل هر گونه شکایت در ارتباط با انتقال اطلاعات شخصی که میان هروف و فرد شاکی قابل حل نباشد، با مراجع ناظر ذیصلاح از جمله مسئولین حفاظت از اطلاعات ملی همکاری می‌کنیم.

سایر موارد ذکر نشده
در صورتی که در ارتباط با هر یک از موارد ذکر شده در بالا و یا سایر مواردی که احتمالاً در بالا به آن‌ها اشاره نشده و ممکن است به صورت ویژه پیش آید، ابهامی برایتان وجود دارد، و یا اگر سؤالی در ارتباط با خط مشی رازداری وب سایت هروف دارید، می‌توانید جهت دریافت راهنمایی و رفع ابهام، از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@horuph.com با ما تماس بگیرید.